شاید برای شما پیش‌آمده که بارها گفته‌اید من بااینکه زیاد کار می‌کنم اما نمی‌توانم لیست کارهای خود را به اتمام برسانم. یا به دلیل مشغله کاری زیاد نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید. مدیریت زمان و مدیریت کارها را با این 19 برنامه به دست بگیرید. برای آشنایی با این 19 برنامه با ما همراه باشید.

خوشبختانه ، تعدادی ابزار فوق‌العاده مفید وجود دارد که می‌توانند به شما کمک کنند بسیاری از مشکلاتی که منجر به عقب افتادن برنامه روزمره‌تان می‌شود، را برطرف کنید. در اینجا تعدادی برنامه کاربردی خارق‌العاده و کاربردی وجود دارد که باعث ایجاد انگیزه در کارتان می‌شوند و از به تعلیق افتادن کارهایتان جلوگیری می‌کنند. همچنین با انجام یک کار در یک‌زمان ، تمرکز خود را به حداکثر برسانید.

مدیریت زمان

برنامه (Streaks (Mac, iOS

Streaks یک برنامه ساده و مؤثر لیست کارهایی است که برای کمک به شما در شکل‌گیری عادات طراحی‌شده است. این برنامه شمارا به اولویت‌بندی 12 وظیفه خاص ترغیب می‌کند و سپس به شما انگیزه می‌دهد که آن کارها را در فواصل زمانی معین تکرار کنید . این برنامه به شما کمک می‌کند تا از طریق تکرار عادات مؤثر در خود پرورش دهید.

 

 

برنامه (TickTick (Mac, iOS, Windows,Android, Chrome, Firefox

یکی دیگر از برنامه‌های قدرتمند برای لیست انجام کارها، برنامه TickTick است. این برنامه قابلیت متصل شدن به تقویم و ایمیل را دارد و این باعث شده موردتوجه کاربران قرار گیرد. همچنین قابلیت یادآوری دقیق و به زبان‌های مختلف را دارد. اگر دنبال برنامه ای برای برنامه ریزی حرفه ای و خاص هستید این برنامه مخصوص خود شماست، این اپ قابلیت های زیادی دارد که در باقی اپ ها نیست.

 

 

Toggl (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox)

یک برنامه ساده ولی قدرتمند برای فریلنسرهایی که پروژه‌های متعددی در دست انجام دارند. با این برنامه کاملاً متوجه خواهید شد روی هر پروژه چقدر زمان واقعی گذاشته و کارکرده‌اید. فریلنسرها قبل از هر کاری باید پروژه‌های خود را مدیریت کنند. فریلنسرها بایستی مدیریت کارها را با این 19 برنامه به دست بگیرید.

 

(Pocket (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome, Firefox, Safari

این برنامه به شما کمک می‌کند مطالب و صفحاتی را که خوانده‌اید و در آینده قصد دارید مجدداً مرور کنید، را ذخیره کنید.

 

(Feedly (Mac, iOS, Android, Windows, Chrome, Firefox

فهرستی از سایت‌ها و دیگر منابع آنلاین را که باید برای آپدیت بودن در اختیار داشته باشید ، تهیه کردید؟ چرا همه آن‌ها را در یک مکان قرار نمی‌دهیم؟ Feedly یک برنامه  عالی است (بله ، آن‌ها هنوز هم وجود دارند!) که به شما کمک می‌کند تا اطلاعاتی را که برای پیشرفت خود نیاز دارید، سازمان‌دهی کنید. فیدلی حتی برای تیم‌ها عملکردهای مشترکی دارد.

 

(Forest (Mac, iOS, Android, Chrome

یک برنامه کاملاً منحصربه‌فرد که به شما کمک می‌کند تا متمرکز شوید ،  با forest شما می‌توانید تمرکز را تجربه کنید بدین‌صورت که با کاشت درختان تمرکز کافی را به دست می‌آورید که در صورت بازدید از سایت‌های لیست سیاه درختان پژمرده می‌شوند. این اپلیکیشن که یکی از بهترین برنامه های سال 2020 هم هست به شما کمک می کند که از گوشی خود فاصله بگیرید، در این برنامه به ازای هر 15 دقیقه کار نکردن با گوشی یک گیاه بیشتر رشد می کند و هر چه قدر بیشتر از گوشی استفاده کنید گیاه پژمرده می شود.

 

(SleepTown (Mac, iOS, Android, Chrome

برنامه sleep down به شما کمک می‌کند تا خواب راحت و سالم داشته باشید. این برنامه توسط سازندگان برنامه Forest  عرضه‌شده است. در این برنامه، هدف رسیدن به خواب کافی با ساختن شهر و ساختمان است. اگر خوابتان کافی باشد، ساختمان کمتری ساخته‌شده و طبیعت سالم می‌ماند.

 

(Habitica (iOS, Android, Chrome, Firefox

همه برنامه‌های تمرکز و افزایش بهره‌وری روزانه عالی هستند اما چرا این روند را جالب و مفرح نکنیم؟ Habitca برنامه مدیریت زمان و برنامه‌های روزانه است که اتمام برنامه را با بازی  RPG-style نمایش می‌دهد. با مجازات و پاداش‌های که در گیم برای شما در نظر گرفته می‌شود، کمک می‌کند تا در برنامه‌های روزانه خود متمرکز بمانید.

(Timeular (Mac, iOS, Android, Windows

Timeular یک برنامه کاملاً منحصربه‌فرد مدیریت زمان است که از ارتباط فیزیکی و بلوتوث برای اتصال به سایر دستگاه‌ها کمک می‌گیرد. این برنامه، برنامه‌ای گران‌قیمت است اما به شما کمک تا کاملاً آنالیز کنید که زمان‌هایتان کجا تلف می‌شود.

 

Focus To-Do (Mac, iOS, Android, Windows, and Chrome)

برنامه Focus To-Do برنامه مدیریت زمان و وظایف ساده است که در بازه‌های 25 دقیقه‌ای وظایف را تقسیم‌بندی می‌کند. این برنامه همچنین در ثبت لیست خرید، برنامه‌ریزی جلسات کاری و تنظیم کردن ریمایندر ها کمک می‌کند.

 

(Woven (Mac, iOS, Windows

یک برنامه تقویم جذاب با ویژگی‌های برنامه‌ریزی هوشمند ، نظرسنجی‌های گروهی و الگوهای رویداد که به‌صورت نامحدود کار می‌کند. با Google ، G Suite و Office 365 ادغام می‌شود تا تمام تقویم‌های موردنیاز خود را در یک مکان نگه‌دارید.

 

(Momentum (Chrome, Firefox

با کمک این برنامه صفحه مانیتور خود را عوض کنید و از موارد آزاردهنده و وقت‌گیر مانند اینستاگرام و فیسبوک به برنامه‌های الهام بخش و مدیریت پروژه و زمان تغییر دهید.

 

(Ulysses (Mac, iOS

اگر شما به نویسندگی علاقه دارید و می‌خواهید برنامه جذابی داشته باشید تا نوشته‌ها، رمان‌ها و داستان‌های خود را ذخیره کنید، این برنامه بهترین و محبوب‌ترین آن‌ها است.

 

(Evernote (Mac, iOS, Windows, Android

Evernote ملکه برنامه‌های یادداشت‌برداری است. با این برنامه می‌توانید یادداشت‌برداری کنید، منابع و نوشته‌های خود را سازمان‌دهی کنید، با سیستم‌های دیگر همگام‌سازی کنید و با بقیه دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید.

 

(CopyClip 2 (Mac

اگر یک‌بار از کلیپ بورد استفاده کنید، چنان تعجب خواهید کرد که اصلاً فکر نمی‌کردید تا به امروز چگونه بدون استفاده از آن کار می‌کردید؟ Copy Clip 2 که نسخه رایگان آن Copy Clip است، از منو بار اجرا می‌شود و همه مواردی که کپی کنید را نگه می‌دارد و هر زمان خواستید اجرا می‌کند.

 

(Magnet (Mac

Magnet می‌تواند به شما کمک کند تا زمان کمتری را برای کار بین برنامه‌ها و ویندوزها صرف کنید و زمان بیشتری را روی کار خود متمرکز کنید. با جابجایی ویندوز بر اساس تنظیمات ، می‌توانید با کشیدن یا میانبرهای صفحه‌کلید ، کنترل و کنترل کنید

 

(Freedom (Mac, iOS, Windows, Android, Chrome

Freedom یک برنامه مسدودکننده برنامه و وب‌سایت است که می‌تواند تمام دستگاه‌های شمارا همگام‌سازی کند. شما لیست‌هایی از سایت‌هایی را ایجاد می‌کنید که باید از آن‌ها برای پایدار ماندن جلوگیری کنید ، حتی می‌توانید کل اینترنت را مسدود کنید درصورتی‌که شمارا اذیت کند. این برنامه دارای سیستمی است که به شما امکان می‌دهد هنگام شروع و پایان بلوک‌ها ، از قبل برنامه‌ریزی کنید و حالت “قفل‌شده” را برای حفظ صداقت در صورت نیاز به نیروی اضافی ارائه دهید.

 

(OmniFocus (Mac, iOS

OmniFocus به شما کمک می‌کند تا لیست کارهایان را در پروژه‌های مختلف طبقه‌بندی کنید، در اولویت کارهایتان متمرکز شوید و پیشرفت خود را بررسی کنید.

 

(Things 3 (Mac iOS

یکی از برنامه های To Do list و مدیریت کارها است. این برنامه بسیار متوجه کاربران قرار گرفته و کار با آن بسیار راحت است.

 

کلام آخر

عقب انداختن کارهایتان به این معنا نیست که شما تنبل هستید، این به این معناست که شما کارهای زیادی برای انجام دارید و نمی‌توانید زمان و انرژی خود را مدیریت کنید.

برای اینکه در زمان خود صرفه جویی کنید و بیشترین بازده را داشته باشید، مدیریت کارها را با این 19 برنامه به دست بگیرید.

همچنین کسب و کارها به جهت مدیریت زمان و کارهای مدیریتی خود می توانند از خدمات تلیرکو بهره ببرند. جهت آشنایی با خدمات ما کلیک کنید.

 

مارا درشبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام | لینکدین | فیسبوک | توئیتر

درج دیدگاه