تلیرکو

International SMS Platform

خانه/International SMS Platform
International SMS Platform1401/10/11 20:35:44

سامانه ارسال SMS بین المللی

یکی دیگر از محصولات تلیرکو در حوزه‌ی پلت‌فرم‌های مخابراتی، پلت‌فرم مدیریت ارسال و دریافت پیامک بین المللی می باشد. این پلت‌فرم به صورت اختصاصی برای این حوزه از سرویس‌های پیام‌دهی طراحی شده است و با اتصال به 3 کمپانی هاب بین المللی ارسال پیامک، امکان ارسال پیامک به بیش از 1800 اپراتور خارجی را دارا می‌باشد. توانایی مدیریت کاربران و مدیران این حوزه از سرویس‌های پیام‌دهی با تشخیص فوق‌العاده کشور و اپراتور هر شماره‌ی مقصد، علاوه بر ویژگی‌های مدیریتی خاص سرویس‌های پیامکی، این پلت‌فرم را جهت ارسال SMS بین المللی بسیار خاص و ویژه نموده است.

تنظیمات ویژه برای ارسال SMS بین المللی به کشورهای مقصد در ساعات مجاز در کشور مقصد به صورت اتوماتیک، از اسپم شدن پیام ها جلوگیری می‌نماید.

هم‌چنین در این پلت‌فرم امکان تعریف مسک‌های اختصاصی برای شرکتها وجود دارد. به گونه‌ای که هر شرکت می‌تواند شماره ارسال کننده پیامک‌های خود را با مسک اختصاصی خود انتخاب نماید.

شرکت‌های فعال در حوزه ی پیام‌دهی که قصد ارائه‌ی خدمت سرویس پیامک بین المللی به مشتریان خود دارند، می‌توانند با استفاده از API های این پلت‌فرم این خدمت را به‌راحتی در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

ارسال SMS بین المللی (پیامک به خارج از کشور) می‌تواند با هدف ارسال پیامک تکی برای یک شخص یا ارسال پیامک وب‌سرویس برای اعتبار سنجی پیامکی(مانند ارسال پیامک کد تایید تلگرام) باشد.

زمانی که قصد تایید شماره موبایل کاربران ایرانی برای سایت یا اپ را داشته باشید، استفاده از پنل پیامک با خط خدماتی در ایران می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد اما زمانی نرم افزار شما بین‌المللی است و کاربران شما خارج از کشور هستند برای ارسال SMS بین المللی به خارج از کشور می‌بایست سامانه پیامک قابلیت ارسال SMS بین‌المللی (international)  داشته باشد و با اپراتو‌رهای خارج کشور قرارداد ارسال پیامک بین‌المللی منعقد شده باشد.

ما در تلیرکو قابلیت ارسال پیامک بین‌المللی را در اختیار کاربران‌مان قرار می‌دهیم تا بتوانید با استفاده از سامانه ارسال SMS بین الملل تلیرکو به خارج از کشور پیامک تبلیغاتی و وبسرویس ارسال نمایید.

ارسال کدفعالسازی با سامانه ارسال SMS بین‌المللی

آیا مخاطبین سایت شما از کشورهای مختلف هستند و در زمان ثبت نام در اپلیکیشن و یا سایت شما با مشکل احراز هویت توسط پیامک روبرو هستید؟

آیا افزونه ثبت نام با شماره موبایل در سایت شما برای شماره‌های غیرایرانی پیامک ارسال نمی کند؟

ما به شما کمک خواهیم کرد به تمامی افرادی که شماره خود را در سایت شما وارد می کنند پیامک ارسال شود.

در سامانه ارسال SMS بین المللی تلیرکو با قابلیت پوشش بین المللی این امکان وجود دارد که پیامک های کدفعالسازی (OTP) را به هر کشوری ارسال نمایید. در صورتی که شماره وارد شده جهت احراز هویت و ثبت نام در سایت و اپلیکیش شما غیرایرانی باشد، می توانید با استفاده از API های پلتفرم پیامک بین‌الملل تلیرکو، پیام اعتبار سنجی خود را برای مشتریان غیر ایرانی خود ارسال کنید.

لازم به ذکر است که تعرفه ارسال پیامک بین المللی تلیرکو در سایت sms2co به راحتی و به تفکیک کشورهای دنیا دردسترس می‌باشد.

مدل‌های همکاری سامانه ارسال پیامک بین‌المللی

کسب و کارهایی که نیاز به استفاده از سامانه ارسال SMS بین المللی به‌صورت اختصاصی دارند می‌توانند در صفحه‌ی درخواست دمو، درخواست خود را ثبت نموده تا همکاران ما با آنها تماس بگیرند.

همچنین اگر شما نیاز به استفاده از سرویس ارسال پیامک بین المللی هستید می‌توانید به آدرس intl.sms2co.ir مراجعه کنید.

در حال حاضر این پلتفرم و سرویس های مرتبط با این محصول ارائه نمی‌شود

مقاله های مرتبط با پنل ارسال پیامک بین المللی

بازگشت به بالا