امروزه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته جهان، انواع کارت ویزیت الکترونیکی ussd یا CRM جایگزین با کارت ویزیت کاغذی شده است. با وجود اینکه هنوز هم کارت ویزیت کاغذی یکی از مهم‌ترین وجهه‌های معرفی کسب و کار در ایران به شمار می آید، اما نباید از مزایای ویژه استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی USSD هم غافل بود. در این مقاله درباره 5 مزیت مهم استفاده از مدل‌های جدید معرفی کسب و کار صحبت خواهیم نمود.

کارت ویزیت الکترونیکی ussd

مزایای استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی USSD

کارت ویزیت الکترونیکی USSD یا همان EBC شیوه نوین‌تری از ارائه مشخصات کاری است که در بسترهای مختلفی مانند پیام کوتاه و ussd مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به گرانی روز افزون انواع لمینت و کارت‌های ویزیت و اهمیت رعایت حفظ محیط زیست و همچنین با در نظر گرفتن آمار 88 درصدی دور ریخته شدن کارت ویزیت‌های کاغذی در جهان، امروزه بسیاری از کسب و کارها از شیوه‌های جدید ارائه مشخصات استفاده می کنند که بستر آن‌ها، راه‌های ارتباطی جدید است. کدهای ستاره مربع یا همان کارت ویزیت الکترونیکی ussd یکی از بسترهای خوب و سریع مخابراتی هستند که شما می توانید در آن‌ها، کد اختصاصی برای فروشگاه خود تهیه کرده و در این کد اختصاصی، مشخصات، راه‌های ارتباطی و منوهای دیگری برای مشتری تان تعریف کنید. به این صورت شما از مزیت‌های زیر برخوردار خواهید بود:

  1. همواره در دسترس خواهید بود.

بسیاری از کارت ویزیت‌هایی که چاپ کرده و به دست مشتری می رسانید، بدون کوچکترین توجهی دور ریخته می شود و اگر هم دور ریخته نشود، ممکن است در زمان نیاز دسترسی به آن امکان پذیر نباشد. کارت ویزیت الکترونیکی USSD اما همیشه از طریق یک کد ساده ستاره مربع در تلفن همراه در دسترس خواهد بود.

  1. خدمات متنوع تر از کارت ویزیت کاغذی ارائه خواهید کرد.

در کارت ویزیت الکترونیکی ussd شما قادرید منوهای مختلف با محتواهای مختف تولید کنید یا حتی الامکان سفارش از طریق همین کد را نیز فعال نمایید. همچنین شیوه‌های تشویقی برای ارتباط خلاقانه با مشتریان نیز در این محتواها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

  1. هزینه‌های خود را کاهش خواهید داد.

هزینه چاپ مکرر کارت ویزیت در دراز مدت بسیار بیشتر از هزینه تعریف کد اختصاصی در سامانه های ستاره مربع است. بنابراین استفاده از کارت ویزیت الکترونیک بجای کارت ویزیت چاپی علاوه بر کمک به حفظ محیط زیست، هزینه‌های تبلیغاتی شما را نیز کاهش خواهد داد.

  1. شماره مشتریان خود را در اختیار خواهید داشت.

به وسیله این کارت ویزیت الکترونیکی USSD شما می توانید تمامی شماره‌هایی که کد شما را شماره گیری کرده‌اند در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز، اخبار جشنواره یا تخفیفات خود را به آن‌ها اطلاع دهید. کافی است با ارائه کد اختصاصی به مشتریان و تشویق آن‌ها به شماره گیری آن از طرق مختلف (مثل قرار دادن کد تخفیف در ussd و…) حداقل یکبار مشتری به کد شما سر زده باشد.

  1. اعتبار کسب و کار خود را افزایش خواهید داد.

ارائه کارت ویزیت الکترونیکی USSD بجای کارت ویزیت کاغذی، وجهه ای حرفه‌ای‌تر از کسب وکار شما را به مشتری تان ارائه می دهد. شما می‌توانید به این وسیله میزان به روز بودن کسب و کار و همچنین اشتیاق ارائه خدمات خود را به مشتریان خود نشان دهید. حرفه‌ای ها به خوبی می دانند که حرفه ای جلوه کردن هم به اندازه حرفه ای بودن اهمیت دارد.

کارت ویزیت الکترونیکی ussd یکی از بهترین راه‌های ارتباط با مشتریان است که چون استفاده از آن هزینه‌ای هم برای مشتریان ندارد، از آن به خوبی استقبال می کنند. هر چند که هنوز استفاده از این نوع خدمات در ایران آنطور که شایسته است فراگیر نشده، اما بدون شک آینده متعلق به این شیوه از ارائه کارت ویزیت خواهد بود.

تلیرکو یک شرکت دانش‌بنیان است. محصولات تلیرکو به کسب وکارها راهکارهایی جهت مدیریت بهتر ارائه می‌دهد.  تیم تلیرکو آماده پاسخگویی به سوالات شماست. برای هر یک از خدمات ومحصولات ما می‌توانید از متخصصان ما به‌صورت کاملا رایگان مشاوره بگیرید. جهت دریافت مشاوره رایگان و دموی رایگان محصولات،کافی است فرم مربوطه را تکمیل نمایید. همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

ما را درشبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام | لینکدین | فیسبوک | توئیتر

درج دیدگاه