با پیشرفت روز افزون فناوری ها در چند سال گذشته، برای بسیاری از کارها نیازی به مراجعه حضوری نیست و میتوانیم با تلفن همراهمان بسیاری از کارهای روز را انجام دهیم. USSD menu maker یکی از خدماتی است که باعث شده در زمان خود بسیار صرفه جویی کنیم. مثلا شما تا چند سال پیش برای یک انتقال وجه ساده باید حتما تا دمِ عابر بانک می رفتید و در صفی طولانی وقت خود را تلف میکردید. در حال حاضر شما میتوانید این کار را به لطف USSD menu maker در عرض چند دقیقه انجام دهید. امروزه کد USSD طرفداران فراوانی پیدا کرده است و به همین خاطر برخی از کسب و کارها هم به استفاده از آن روی آورده اند. در ادامه می خواهیم به پنج راه برای توسعه کسب و کار با  USSD menu maker بپردازیم.

آفلاین بودن USSD menu maker یکی از مهم ترین مزیت های آن است

مهمترین نکته ای که درباره این کدها وجود دارد این است که آنها کاملا آفلاین کار میکنند. تا زمانی که گوشی همراه شما آنتن داشته باشد، میتوانید از آنها استفاده کنید بدون کوچکترین اتصالی به اینترنت. این کدها برای افرادی دسترسی ثابتی به اینترنت ندارند، بسیار مناسب هستند.

استفاده از آن کاملا رایگان است

تقریبا استفاده از هر راهی برای انجام امور بانکی و خدماتی و غیره نیاز به پرداخت هزینه ای دارد. اگر شما از یک سامانه جامع پیامک برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید، قطعا هزینهای برای شما در بر خواهد داشت اما با استفاده از USSD menu maker میتوانید بسیاری از این هزینه ها را به حداقل برسانید. البته فراموش نکنید که این کدها برای تمامی کسب و کارها مناسب نیستند و شما باید به صورت هوشمندانه از آنها در کار خود بهره ببرید. USSD menu maker provider شما هم اهمیت دارد. گاهی اوقات برای بهره مندی از خدمات USSD منظم تر و بهتری مجبور به انتخاب به provider پولی هستید.

ussd menu maker

برای خرید شارژ دیگر معطل نمی شوید

همیشه مسئله اصلی پرداخت هزینه نیست. سرعت معمولا اهمیت بسیار بالاتری دارد. خرید شارژ یا تمدید حساب کاربری با کدهای USSD سرعت بسیار بالاتری نسبت به خرید از درگاه های اینترنتی یا عابر بانک ها دارد. به همین خاطر بسیاری از مردم برای اینکه زمان کمتری برای خرید شارژ یا تمدید حساب کاربری صرف کنند به استفاده از این کدها روی می آورند.

سرعت کدها، بالاتر از پیامک

USSD menu maker در آفریقای جنوبی حسابی جا افتاده است. دلیل این امر سرعت بالای کدها نسبت به پیامک است. بله، شاید در نگاه اول باورنکردنی باشد! اما اگر به عنوان مثال شما در جایی باشید که آنتن ضعیف باشد، پیامک دیرتر به دست شما میرسد، اما کدهای USSD مستثنی از چنین مشکلی هستند. اگر شما اندکی آنتن داشته باشید میتوانید بدون ذره ای وقفه از آنها برای پیش بردن امور روزانه خود استفاده کنید. البته این کدها هنوز به اندازه آفریقای جنوبی در ایران مورد استقبال عموم قرار نگرفته اند. لازم به ذکر است که USSD menu maker در نیجریه هم مانند آفریقای جنوبی بسیار پرطرفدار است.

امنیت بالا، تضمینی برای کسب و کارها

کدهای USSD از امنیت بالایی برخوردار هستند. به این خاطر که تنها راه نفوذ به آنها این است که فردی به سیم کارت شما دسترسی پیدا کند و همین مورد باعث شده است که این کدها از امنیت فراوانی برخوردار باشند. همانطور که میدانید گاهی اوقات پیامک هایی مشاهده می کنیم که هدفشان تنها کلاهبرداری است. این پیامک ها معمولا حاوی لینک های خراب و اسپم هستند و اگر بیدقتی کنید ممکن است حساب بانکی شما یا اطلاعات شخصیتان در عرض چند ثانیه دزدیده شوند. اما کدهای USSD چنین مشکلی را ندارند و کلاهبرداران نمیتوانند چنین کاری با آنها انجام دهند.

درج دیدگاه