در تجارت یکی از اولین اصول موفقیت، تبلیغات درست و موثر است. در گذشته با نبود اینترنت و دنیای دیجیتال این تبلیغات بیشتر به شکل های تراکت، تبلیغ در روزنامه ها، کارت های ویزیت و دیگر روش های سنتی بودند اما اکنون با وجود دنیای بی انتهای اینترنت تبلیغات هم به مانند بسیاری از موارد دیگر دچار تغییرات شده است. در ادامه به بررسی مزایای پیامک صوتی VMS خواهیم پرداخت. اگر می‌خواهید بدانید VMS چیست؟ مقاله مربوط را قبل از این مقاله مطالعه کنید.

 

مزایای استفاده از پیام صوتی در کسب وکارها

 ارتباط مستقیم با مخاطب نهایی

در روش مذکور لحن صدای فرد گوینده تاثیر بسیار عمیقی بر مخاطب دارد، پیشنهاد می شود برای ضبط و فرستادن پیامک صوتی از افراد گوینده ای استفاده کنید که توانایی رساندن مطلب را با لحنی آرام و مورد اطمینان به مخاطبان شما دارا باشند.

در ارسال پیامک صوتی محتوایی که منتقل خواهید کرد بسیار حائز اهمیت است، محتوای پیامک صوتی شما نباید خیلی خودمانی و نه باید خیلی رسمی و خشک باشد .بهتر است حد وسط را انتخاب کنید. متنی که برای مخاطب به صورت صوتی پخش می شود اگر خیلی خشک باشد، رساندن مطلب کمی کار را مشکل کرده و اگر خیلی خودمانی باشد باعث می شود تا مخاطب شما را جدی نگیرد.

مزایای پیامک صوتی

خدمات متنوع سامانه پیامک صوتی VMS

ذخیره، پیام رسانی، دریافت پیامک صوتی (VMS)، پست صوتی و توضیحات کالا و خدمات در قالب سرویس پاسخگویی خودکار به صورت صوتی همه از خدمات سامانه پیامک صوتی  VMS است.

 

کارایی بالا

این نوع از بازاریابی تبلیغاتی اگر با لحن و محتوای مناسب به مخاطب ارسال شود نسبت به روش های متنی بسیار کارایی بیشتری خواهد داشت و به همین دلیل باعث کاهش هزینه و افزایش بهره وری در تبلیغات کسب و کار شما خواهد شد .مقاله پیام صوتی چیست و چگونه به کاهش هزینه ها کمک می کند را مطالعه کنید و یا جهت اطلاع از جزئیات بیشتر سامانه تعاملی پیام صوتی وی پیام، به وبسایت آن مراجعه کنید.

 

مزایای سامانه تعاملی پیام صوتی وی پیام

مزایای پیامک صوتی

دسترسی ساده

-عدم نیاز به مراجعه به مراکز مخابراتی جهت درخواست خط و زیرساخت

– آماده‌بودن سرویس‌های صوتی کسب‌وکارها بر بستر وب‌سرویس‌های آماده

مزایای پیامک صوتی

استفاده آسان

– عدم نیاز به سخت‌افزارهای مبتنی بر VOIP یا درگاه‌های مخابراتی دیگر و سرور جهت نصب مرکز تماس

– عدم نیاز به نیروی فنی متخصص voip جهت راه‌اندازی و طراحی درختواره تماس‌های ورودی

مزایای پیامک صوتی

راه اندازی آنی

-سرعت بالای پیاده‌سازی و استفاده از خدمات سامانه تعاملی پیام صوتی وی‌پیام

مزایای پیامک صوتی

انعطاف‌پذیری بالا

– طراحی کمپین‌های ترکیبی صوتی و پیامکی از طریق ابزار ساده و قدرتمند طراحی درختواره تماس وی‌پیام

 

همکاران ما در تلیرکو، آماده ارائه مشاوره در این زمینه بطور رایگان به شما عزیزان هستند. تنها کافی است که فرم مشاوره رایگان را تکمیل نمایید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

در مقاله ارسال پیامک صوتی  بسیاری از کاربردها، مزایا، هزینه و سایر موارد مرتبط با پیام صوتی به طور کامل توضیح داده شده است.

 

ارسال کد فعال‌سازی با پیامک صوتی به مشتریان چه مزایایی دارد؟

یکی از کابردهای ارسال پیام صوتی، امکان ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی است. این کار دارای مزایایی است که در ادامه به آنها می پردازیم:

 

کد فعالسازی و پیامک صوتی

هر فردی که صاحب سایت یا نرم افزار خاصی است برای شناخت مخاطبان و احراز هویت آن‌ها و عضو کردن افراد در سایت یا نرم افزار خود،  به ارسال کد فعالسازی نیاز دارد.  این کد معمولا از حروف و اعداد تشکیل می‌شود. ارسال کد فعالسازی از طریق ارتباط سایت مبدا با یک سامانه پیام کوتاه است. حال این پیامک ممکن است به صورت اس ام اس و یا پیام صوتی ارسال شود.

 

مزایای ارسال کد فعالسازی با پیامک صوتی

ارسال کد با پیامک صوتی مزایای خاصی دارد از جمله این مزایا این‌است که:

1- راستی آزمایی دقیق‌تر هویت افراد

2- بهبود تصویر برند شما در ذهن مشتری

3-جلوگیری از سرقت رمز ورود کاربران

4-احراز هویت کاربر و تشخیص ربات بودن یا نبودن فرد ثبت نام کننده

5-صحت ورود کد فعالسازی با ارسال پیامک صوتی

6-مناسب برای کم بینایان یا نابینایان

 

درج دیدگاه